Over ons

Clubinfo

Onze club is een kleine, gezellige en familiaire club gelegen in een rustige, groene omgeving op het domein Schiervelde, achter de stedelijke hallen. Nadruk ligt op sfeer en een feel-good ervaring. Gecombineerd met een aantal jaarlijkse activiteiten kan TC Alexander u een aangename en sportieve tenniservaring aanbieden. 

De club heeft 5 outdoor-terreinen in gemalen steen, die voorzien zijn van volwaardige verlichting en sproeiers. 

Net zo leuk als tennis is natuurlijk het welverdiende drankje achteraf. In onze gezellige bar met terras kan je heerlijk nagenieten en napraten. Een verfrissend streekbiertje, of een koele softdrink worden met veel zorg geserveerd. En dit alles aan voordelige prijzen. 

Een clubhuis met sanitair en kleedkamers en douches staan ter beschikking voor de leden. Deze zijn door ieder lid steeds ter beschikking met toegangscode.

 

In de winter worden voor onze clubleden tennisterreinen op een andere locatie gezocht. 

Bestuur

Johnny Vanneste

voorzitter

johnnyvanneste@hotmail.com

0476/38 51 13

thumbnail_IMG_2114 johnny.jpg

Mario Ronse

Secretaris

mario.ronse@pandora.be

0476/23 04 95

thumbnail_IMG_2104 mario.jpg

Filiep Maes

Penningmeester/Rekeninghouder

filiep_maes@hotmail.com

0478/26 00 28

thumbnail_IMG_2118 filiep.jpg

Rik Vanneste

rik.vanneste@telenet.be

0494/80 44 42

thumbnail_IMG_2100 rik.jpg

Geert Sambaer

geert.sambaer@telenet.be

0468/24 65 38

thumbnail_IMG_2099 geert.jpg

Brecht Vanneste

brecht_vanneste@telenet.be

0479/65 17 37

thumbnail_IMG_2101 brecht.jpg

Sabine Schramme

sabineschramme@hotmail.com

0476/69 04 13

thumbnail_IMG_2109 sabine.jpg

Marleen Seynnaeve

barwerking

marleen.seynnaeve@inagro.be

0497/51 09 84

thumbnail_IMG_2111 marleen.jpg